На ринку України одним із важливих завдань бізнеса є скорочення витрат . Для виконання цих завдань та для досягнення більш високого рівня розвитку компанії все частіше застосовується такий інструмент менеджменту як логістика. Професіональний підхід до якої створює конкурентні переваги для організацій в умовах сучасного ринку. Нашим клієнтам немає необхідності використовувати власні ресурси для реалізації логістичних операцій, цю функцію вони довіряють нам. Це дозволяє  їм зменшити  фінансові  витрати і більше  сконцентруватися на  своїх основних видах діяльності. Ми довели клієнтам , що залучення послуг логістичного провайдера вигідніше, ніж утримання, ремонт і обслуговування відповідної інфраструктури власними силами.

Основними напрямками діяльності нашої компанії є:
1. Дистрибуція товарів виробників продукції  по торгових мережах України.
Ми забезпечуємо  доведення товарів від їх виробників до кінцевих споживачів ,а  також здійснюємо обробку  замовлень клієнта, перевезення продукції,  складське зберігання , аналіз та контроль за наявностю всього  асортименту товарів .контроль за  цінами, контроль товарів у торгівельних точках,  контроль  якісним  поданням товарів в пунктах продажу, відвідування (об’їзду, обходу ) торговельних об’єктів та контроль запасів продукції у них з подальшим оформленням замовлення на постачання наступних партій товарів.
2. Транспортная логістика — надання транспортно-експедиційних послуг з  організації перевезення вантажів автомобільним транспортом у міжнародному та міжміському сполученні.
3. Складська логістика. Завдки наявністі власних складських приміщень ми здійснюємо:
-прийом товару від постачальників.
-зберігання продукції на складі.
-комплектація замовлень та доставку товарів по торгових мережах з повним комплектом товарно-    супроводжуючих документів.
4. Митно-брокерські послуги:
-Консультації з питань митного оформлення
-декларування та митне оформлення товарів
-Акредитація суб’єктів ЗЕД на митниці;
-Розробка контрактів ЗЕД;

До  основних конкурентних переваг  ТОВ «Комеційної фірми «Альянс»можна віднести:
-Вкладаючи   значні  ресурси  ми створили  потужну матеріальну базу в тому числі  склади та  автопарк для доставки продукції  та організували  професійну роботу колективу.
•    – високий професіоналізм співробітників  з досвідом роботи. що мають необхідний потенціал в області торгівлі які  уміють правильно організувати роботу на ринку збуту  товарів наших клієнтів.
•    – індивідуальний підход до кожного з клієнтів, наявність персонального менеджера у наших  замовників.en_USEnglish
ukУкраїнська en_USEnglish