PreviousNext PreviousNext

Tea Time

чорний індійський та зелений китайський чай ТМ Tea Time без будь-яких домішок та лише з натуральними ароматизаторами, ретельно відібраними та гармонічно поєднаними зі свіжим чайним листям, прийдеться до смаку найвибагливішим шанувальникам цього напою. В асортименті колекції класичні позиції чаю.

добре відомо, що індійський чай багатий на вітаміни, амінокислоти та ефірні масла. Більшість видів індійського чаю виготовляють з різновиду чайного куща Ассам, який відрізняється насиченим та терпким смаком, настоєм яскраво-червоного кольору та легким приємним ароматом. Індійський чай смачно та корисно вживати з молоком, саме тому його найчастіше заварюють до сніданку – для бадьорого ранку!
Китайський зелений чай відрізняється від будь-якого чорного чаю перш за все технологією обробки та сушіння листя, завдяки якій він залишається більш фізіологічно активним та містить значно більше корисних речовин та вітамінів у порівнянні з чорним чаєм. Під час виготовлення зеленого чаю листя не піддається повному окисленню (ферментації), завдяки чому і зберігається його зелений колір та значна частина біоактивних мікроелементів. Саме тому китайський зелений чай здебільшого заварюють двічі!

Tea Time має оригінальний дизайн – поєднання чаю, чашки і годинника, саме ці речі надихнуть вас замислитись. Годинник і чашка – нагадають вам, що час пити чай і цінувати свій час! Час не зупинити, але можливо його використати із задоволенням і випити чашечку чаю з рідними вам людьми.


Tea Time– це колекція пакетованого чаю на Ваш смак.