ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
“КОМЕРЦІЙНА ФІРМА “АЛЬЯНС УКРАЇНА”

Дистриб’ютор продуктів харчування та побутової хімії в Україні, імпортер товарів з усього світу.
Реалізовуємо доставку і продаж товарів від А до Я, надаємо логістичні послуги.
Ми у своїй роботі завжди робимо акцент саме на якість та оперативність, тому не просто обслуговуємо наших клієнтів, а розробляємо комплексні рішення. Кожного разу акцентуємо увагу на створенні вигідних, прозорих умов співпраці для всіх сторін та використовуємо індивідуальний підхід для кожного клієнта і його потреб.
Наша компанія має сучасні, автоматизовані складські комплекси, де створюється ідеальне середовище для зберігання продукції.
Завдяки використанню найшвидших маршрутів та оперативній роботі команди, доставка в будь-яку точку відбувається приємно швидко, а значить і економить Ваш час.
Один з головних плюсів “КФ “Альянс Україна” – фінансова міцність та стабільність, що говорить про високий рівень надійності. Ми – офіційний імпортер ТМ «Diplona» і ТМ «Torku», TM “Nutrilove”, TM “Pasta Maria”. Також нам довіряють свої бренди дуже багато вітчизняних виробників. Саме тому компанія може похвалитися великим і справді якісним портфелем товарів.
 
 
 
Серед наших партнерів такі провідні торгові мережі, як «Сільпо», «Фокстрот», «Ельдорадо», «Фуршет», «Ашан», «ЕКО маркет», «Лоток»  та багато інших.
Будучи дистриб’ютором “food” і “no-food” товарів та маючи великий досвід на ринку, ми не зупиняємося на досягнутому і швидко та безперервно зростаємо. 
 
Також, ТОВ “КФ “Альянс Україна” має власні торгові марки: «Яриця», «Барва», «Світ затишку»,
«TUTTO CAFFE»
ukУкраїнська
en_USEnglish ukУкраїнська